NASZA STRONA
NASZA SZKOŁA
INNE


Ogłoszenie - Podręczniki do klasy VI
Ogłoszenia 2015/2016

Poniżej znajduje się wykaz podręczników dla klasy VI. Podręczniki te można odkupić od uczniów którzy w tym roku opuścili mury naszej szkoły. Pozostałe klasy otrzymają książki ze szkoły we wrześniu.

Wykaz podręczników do klasy VI

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Aktualności 2015/2016

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Po Mszy Św. o godzinie 9:00 udaliśmy się do szkoły aby wziąć udział w uroczystym apelu przygotowanym przez klasy V i VI. Po części apelowej nastąpiło rozdanie świadectw oraz nagród dla uczniów, którzy w mijającym roku uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Poniżej galeria z tego wydarzenia.

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 rozpoczniemy Mszą Świętą w kościele o godzinie 9:00. Następnie udajemy się wszyscy do szkoły aby obejrzeć część artystyczną i odebrać swoje świadectwa.

Dzień Dziecka

Z racji wyjazdu klasy VI do Włoch Dzień Dziecka w tym roku obchodziliśmy wyjątkowo tydzień wcześniej. Tego dnia nie mogło zabraknąć wielu atrakcji zorganizowanych specjalnie dla naszych uczniów. Dzień rozpoczęliśmy turniejem piłki nożnej dla młodszych i starszych klas, były też smakowite lody dla każdego oraz szaleństwo na dmuchanych zjeżdżalniach. Zdjęcia z turnieju piłki nożnej dostępne są poniżej wraz z wynikami.

Klasy I-III

1 miejsce "Dzieci śmieci"
2 miejsce "Milczenie jest złotem, a taśma jest srebrna"
3 miejsce "Zwinne jaszczury"

Klasy IV-VI

1 miejsce "Spartak"
2 miejsce "7 krasnoludków"
3 miejsce "IV klasa"
4 miejsce "Apaszki"


Góra Grosza
Aktualności 2015/2016

O akcji "Góra Grosza" już informowaliśmy na stronie. W ramach XVI edycji udało się w naszej szkole zebrać kwotę 86,36zł, a koordynatorem całej akcji była p. mgr E. Talaga - Opiekun SU. Z tej okazji na ręce opiekuna organizatorzy zbiórki złożyli pamiątkowy dyplom, który można obejrzeć poniżej. Jeszcze raz wszystkim uczestnikom zbiórki dziękujemy za udział w akcji.

DYPLOM

Z wizytą w suskiej bibliotece
Aktualności 2015/2016

W dniu 22 kwietnia tego roku uczniowie klasy IV udali się na zajęcia zorganizowane przez Bibliotekę Suską im. dra. Michała Żmigrodzkiego w ramach których mogli nie tylko poznać zbiory biblioteki, ale także wziąć udział w zajęciach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, kręcąc własne filmiki. W ramach zajęć znalazł się też czas na relaks, a wszystko do obejrzenia na poniższym filmiku.


Poniżej można znaleźć linki do filmików naszych uczniów stworzonych w Bibliotece. Kto wie być może wśród nich znajdziemy przyszłego, sławnego aktora, aktorkę lub reżysera.

https://www.youtube.com/watch?v=w1OOHWYlYns
https://www.youtube.com/watch?v=eFjB77b_-4A
https://www.youtube.com/watch?v=w1OOHWYlYns
https://www.youtube.com/watch?v=wjXhGUpS_qQ

Konkurs "Świetlik"
Aktualności 2015/2016

W tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" wzięło udział z naszej szkoły aż 30 osób z klas III-VI. Uczniowie przygotowywali się do konkursu przeprowadzając różnorodne eksperymenty i doświadczenia przyrodnicze. Wszyscy uczniowie uzyskali w tegorocznej edycji sporą ilość punktów, trzy osoby z naszej szkoły otrzymały wyróżnienie. Są to: Filip Palarski z kl. III, Przemysław Kowalczyk z kl. V i Laura Jurecka z kl. VI. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!

OGŁOSZENIE - PYTANIA DO BITWY NA WIEDZĘ
Aktualności 2015/2016

Niebawem odbędzie się kolejna runda tegorocznej "Bitwy na Wiedzę", a więc międzyklasowego turnieju wiedzy. W tej części uczniowie z klas IV-VI będą odpowiadać na pytania z języka polskiego, języka angielskiego, historii, religii oraz muzyki.

PYTANIA

Konstytucja 3 Maja
Aktualności 2015/2016

W tym roku apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja został przygotowany przez uczniów z klasy IV pod nadzorem pani mgr Magdaleny Pindel. Wszyscy zebrani uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji, którą 3 maja 1791 roku uchwalili Polacy.

BITWA NA WIEDZĘ część I
Aktualności 2015/2016

Pod koniec kwietnia w naszej szkole miała miejsce pierwsza część międzyklasowego konkursu wiedzy z różnych przedmiotów pt. "Bitwa na Wiedzę", zorganizowanego tradycyjnie już dla klas IV-VI. Tym razem uczniowie odpowiadali na wcześniej udostępnione im pytania z języka niemieckiego, matematyki, wiedzy ogólnej, wychowania fizycznego oraz przyrody. Po emocjonującym pojedynku I miejsce zajęła klasa VI, która tym oto sposobem zdobyła 10 punktów, następnie klasa V z wynikiem 8 punktów oraz klasa IV z wynikiem 6 punktów. Kolejna runda "Bitwy na Wiedzę" odbędzie się pod koniec maja.

Żywa lekcja przyrody - Koło Łowieckie "Cietrzew"
Ogłoszenia 2015/2016

W środę (20 kwietnia) naszą szkołę odwiedzili goście z Koła Łowieckiego "Cietrzew", działającego na terenie Mucharza, którzy opowiedzieli uczniom z klas I-III oraz IV-VI o swojej pracy. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o pracy myśliwego, o tym jaka zwierzyna występuje w naszej okolicy, jak ją rozpoznać, a także jak się zachować np. przy spotkaniu z dzikiem. Galeria z tego wydarzenia dostępna jest poniżej, wystarczy kliknąć w zdjęcie.
Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
LOSOWA FOTOGRAFIA
GODZINY LEKCYJNE
8.30 - 9.15
9.25 - 10.10
10.20 - 11.05
11.15 - 12.00
12.20 - 13.05
13.10 - 13.55
14.00 - 14.45
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?